Zaginął Ci pies? Użyj DINGDOG SOS!

Rozklejanie plakatów działa, ale wymaga czasu. Wrzucenie info na FB to też kwestia czasu.  Co możesz zrobić natychmiast, gdy zginie Ci pies? 

Wdrożyliśmy nową funkcjonalność dla naszego dingdogowego stada, która przyda się zwłaszcza w tym wystrzałowym czasie, który nas czeka. Ta funkcja to DINGDOG SOS!, czyli alert wysyłany do użytkowników DingDoga na danym terenie. 

Jak działa? Wystarczy, że zainstalujesz tę bezpłatną aplikację i zarejestrujesz się na DingDogu. Jeśli – czego Ci nie życzymy – zaginie Ci pies, możesz wysłać powiadomienie do DingDog Admina (użytkownik "DingDog Admin" - dodaj do znajomych, żeby nie szukać na mapie) z danymi psa i prośbą o puszczenie DINGDOG SOS!

Admini DingDoga prześlą wiadomość w aplikacji do wszystkich użytkowników w miejscowości, w której zginął Twój pies. Dzięki temu ludzie na spacerach, czy nawet Ci, którzy na ten spacer specjalnie się wybiorą, chcąc Ci pomóc, będą czujni i na pewno Ci pomogą. W stadzie siła! 

Zainstaluj to pomysłowe, dodatkowe zabezpieczenie psa. Oprócz tego oczywiście pies obowiązkowo powinien mieć zarejestrowanego chipa i wytrzymałą adresówkę!.

Aplikację można pobrać z:

GooglePlay - https://goo.gl/QkRjz6

AppStore - https://goo.gl/PnImw4

ZASADY:

1. DINGDOG SOS! puszczamy tylko o psach, które zginęły w czasie ostatnich 12 godzin.

2. Informację puszczamy raz. 

3. Prośbę o wysłanie DINGDOG SOS! można wysłać wyłącznie z aplikacji DingDog do użytkownika DingDog Admin (warto dodać do znajomych, żeby nie szukać na mapie w stresie). 

4. W wiadomości do DingDog Admina prosimy o przesłanie: 1) hasła "DINGDOG SOS!", 2) Miejscowości, w której zginał pies, 3) opisu psa wraz ze znakami szczególnymi, ew. linku do strony/postu na którym są zdjęcia zaginionego psa. 

5. Będziemy wdzięczni za przesłanie tą samą drogą informacji, jeśli pies się znajdzie.

Życzymy udanych spacerów bez stresów i ucieczek!